2023
Listy rankingowe
Ocena merytoryczna:
Ocena formalna:
Lista oceniających
Ocena merytoryczna:
- Marta Cacko (Przewodnicząca Komisji Konkursowej – Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemi Człuchowskiej),
- Marta Rusin (Przedstawicielka lokalnego samorządu, Opiekun Debrzeńskiej Rady Seniorów oraz Młodzieżowej Rady Miejskiej),
- Anna Kopp-Ostrowska (Członkini Rady Stowarzyszenia LGD Ziemi Człuchowskiej, Członkini Zarządu lokalnej organizacji pozarządowej – Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Koczała),
- Ola Karowska (Dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Debrznie),
- Karolina Baranowska (Dyrektor Biblioteki w Człuchowie),
- Anita Radtke (Operator Funduszu Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY – Fundacja Rozwoju Lokalnego PARASOL z Bytowa),
- Tadeusz Majer (Członek Rady Stowarzyszenia LGD Ziemi Człuchowskiej oraz ekspert w ocenie w ramach Programu „Działaj Lokalnie”),
- Katarzyna Lamot (Przedstawicielka lokalnej organizacji pozarządowej – Fundacja Lokalna Grupa Działania – Naszyjnik Północy),
- Ilona Sołtyk-Grabowska (Członkini Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych),
- Angelika Kallas (Przewodnicząca Powiatowej Rady Organizacji Pozarządowych),
- Anna Chwedoruk (Członkini Rady Stowarzyszenia LGD Ziemi Człuchowskiej i Fundacji Lokalna Grupa Działania – Naszyjnik Północy oraz ekspert w ocenie w ramach Programu „Działaj Lokalnie”),
- Justyna Gołębiewska (Referent ds. turystyki i współpracy z organizacjami pozarządowymi),
- Anna Król (Kierownik Referatu Inwestycyjnego w Urzędzie Miejskim w Debrznie).
Ocena formalna:
- Daria Sepioło – Przedstawicielka lokalnego Operatora Funduszu Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY – Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemi Człuchowskiej
Protokoły z posiedzeń komisji
2022
Listy rankingowe
Ocena merytoryczna:
Ocena formalna:
Lista oceniających
Ocena merytoryczna:
- Marta Rusin (Przedstawicielka lokalnego samorządu, Opiekun Debrzeńskiej Rady Seniorów oraz Młodzieżowej Rady Miejskiej),
- Tadeusz Majer (Członek Rady Stowarzyszenia LGD Ziemi Człuchowskiej oraz ekspert w ocenie w ramach Programu „Działaj Lokalnie”),
- Karolina Wiśniewska (Członkini Rady Stowarzyszenia LGD Ziemi Człuchowskiej, Przewodnicząca lokalnej organizacji pozarządowej – Koła Gospodyń Wiejskich w Gwieździnie, Prezeska Stowarzyszenia Zawsze Razem, Członkini Ochotniczej Straży Pożarnej w Gwieździnie),
- Angelika Kallas (Przewodnicząca Powiatowej Rady Organizacji Pozarządowych),
- Anna Chwedoruk (Członkini Rady Stowarzyszenia LGD Ziemi Człuchowskiej i Fundacji Lokalna Grupa Działania – Naszyjnik Północy oraz ekspert w ocenie w ramach Programu „Działaj Lokalnie”),
- Katarzyna Lamot (lokalna organizacja pozarządowa – Fundacja Lokalna Grupa Działania – Naszyjnik Północy),
- Anita Radtke (Operator Funduszu Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY – Fundacja Rozwoju Lokalnego PARASOL z Bytowa),
- Anna Kopp-Ostrowska (Członkini Rady Stowarzyszenia LGD Ziemi Człuchowskiej, Członkini Zarządu lokalnej organizacji pozarządowej – Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Koczała),
- Ilona Sołtyk-Grabowska (Członkini Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych)
Ocena formalna:
- Monika Kobak – Przedstawicielka lokalnego Operatora Funduszu Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY – Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemi Człuchowskiej
Protokoły z posiedzeń komisji
2021
Listy rankingowe
Ocena merytoryczna:
Ocena formalna:
Lista oceniających
Ocena merytoryczna:
- Łukasz Jurkowlaniec (przedstawiciel lokalnego samorządu),
- Tadeusz Majer (Członek Rady Stowarzyszenia LGD Ziemi Człuchowskiej oraz ekspert w ocenie w ramach Programu „Działaj Lokalnie”),
- Anna Król (Członkini Rady Stowarzyszenia LGD Ziemi Człuchowskiej oraz ekspert w ocenie w ramach Programu „Działaj Lokalnie”),
- Angelika Kallas (Przewodnicząca Powiatowej Rady Organizacji Pozarządowych),
- Anna Chwedoruk (Członkini Rady Stowarzyszenia LGD Ziemi Człuchowskiej i Fundacji Lokalna Grupa Działania – Naszyjnik Północy oraz ekspert w ocenie w ramach Programu „Działaj Lokalnie”),
- Katarzyna Lamot (lokalna organizacja pozarządowa – Fundacja Lokalna Grupa Działania – Naszyjnik Północy),
- Kinga Schliep-Lancee (Radna Powiatowa Powiatu Człuchowskiego)
Ocena formalna:
- Monika Kobak – lokalny Operator Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY – Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemi Człuchowskiej
Protokoły z posiedzeń komisji
2020
Listy rankingowe
Ocena merytoryczna:
- inicjatywy/ projekty ze sfer pożytku publicznego – powiat chojnicki
- inicjatywy/ projekty ze sfer pożytku publicznego – powiat człuchowski
Ocena formalna:
- inicjatywy/ projekty ze sfer pożytku publicznego – powiat chojnicki
- inicjatywy/ projekty ze sfer pożytku publicznego – powiat człuchowski
Lista oceniających
Ocena merytoryczna:
– powiat człuchowski:
- Beata Burda – Gmina Chojnice
- Sebastian Matthes – Starostwo Powiatowe w Chojnicach
- Ilona Sołtyk-Grabowska – Gmina Czersk
- Robert Sawicki – Gmina Chojnice
- Krzysztof Wirkus – operator Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY – Fundacja Rozwoju Lokalnego PARASOL
- Michał Karpiak – Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej
– powiat chojnicki:
- Anna Chwedoruk – Gmina Rzeczenica
- Anna Król – Gmina Debrzno
- Tadeusz Majer – Gmina Człuchów
- Katarzyna Lamot – lokalna organizacja pozarządowa – Fundacja Lokalna Grupa Działania – Naszyjnik Północy
- Krzysztof Wirkus – operator Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY – Fundacja Rozwoju Lokalnego PARASOL
- Angelika Kallas – lokalny Operator Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY – Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemi Człuchowskiej
Ocena formalna:
- Monika Kobak – lokalny Operator Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY – Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemi Człuchowskiej
Protokoły z posiedzeń komisji
- Protokół z posiedzenia komisji – powiat chojnicki
- Protokół z posiedzenia komisji – powiat człuchowski
2019
Listy rankingowe
Ocena merytoryczna:
- inicjatywy/ projekty ze sfer pożytku publicznego – powiat chojnicki
- inicjatywy/ projekty ze sfer pożytku publicznego – powiat człuchowski
Ocena formalna:
- inicjatywy/ projekty ze sfer pożytku publicznego – powiat chojnicki
- inicjatywy/ projekty ze sfer pożytku publicznego – powiat człuchowski
Lista oceniających
Ocena merytoryczna:
– powiat człuchowski:
- Beata Burda – Gmina Chojnice
- Sebastian Matthes – Starostwo Powiatowe w Chojnicach
- Ilona Sołtyk-Grabowska – Gmina Czersk
- Robert Sawicki – Gmina Chojnice
- Wojciech Jaszewski – Gmina Brusy
- Krzysztof Wirkus – operator Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY – Fundacja Rozwoju Lokalnego PARASOL
- Angelika Kallas – lokalny operator Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY – Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemi Człuchowskiej
– powiat chojnicki:
- Anna Chwedoruk – Gmina Rzeczenica
- Anna Król – Gmina Debrzno
- Justyna Gołębiewska – Miasto Człuchów
- Tadeusz Majer – Gmina Człuchów
- Katarzyna Lamot – lokalna organizacja pozarządowa – Fundacja Lokalna Grupa Działania – Naszyjnik Północy
- Krzysztof Wirkus – operator Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY – Fundacja Rozwoju Lokalnego PARASOL
- Angelika Kallas – lokalny Operator Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY – Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemi Człuchowskiej
Ocena formalna:
- Monika Kobak – lokalny Operator Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY – Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemi Człuchowskiej
Protokoły z posiedzeń komisji
- Protokół z posiedzenia komisji – powiat chojnicki
- Protokół z posiedzenia komisji – powiat człuchowski
2018
Listy rankingowe
- Wyniki konkursu ze sfer pożytku publicznego- powiat chojnicki
- Wyniki konkursu ze sfer pożytku publicznegi – powiat człuchowski
Lista oceniających
Ocena merytoryczna:
- Anna Chwedoruk
- Krzysztof Wirkus
- Elżbieta Rachwał
- Anita Radtke
- Beata Burda
- Angelika Kallas
- Magdalena Paciorek
- Maciej Zelek
- Wojciech Jaszewski
Ocena formalna:
- Monika Kobak
Protokoły z posiedzeń komisji